Cancellara en de rugnummers van Paris Roubaix

Wordt dit morgen weer het beeld?

De renners hebben zich gepresenteerd voor de Hel van het Noorden morgen.  Het zal een stofhel worden en geen modderhel. Minder valpartijen dus.  We zullen het zien.

De renners die door iedereen als winnaar genoemd worden, gaan meestal niet als eerste over de streep. Misschien is het daarom wel wat stil als het gaat over de kanshebbers voor morgen. En wat mij betreft is Parijs/Roubaix sowieso een loterij.

Als er een renner duidelijk in beeld is kun je hieronder aan de rugnummers zien wie het is.  Op ´lees verder´ klikken en je ziet de definitieve startlijst met alle rugnummers.

TEAM LEOPARD-TREK (LEO)
001 CANCELLARA Fabian
002 KLEMME Dominic
003 MORTENSEN Martin
004 NIZZOLO Giacomo
005 O’GRADY Stuart
006 POSTHUMA Joost
007 STAMSNIJDER Tom
008 WEYLANDT Wouter

TEAM GARMIN – CERVELO (GRM)
011 HUSHOVD Thor
012 FARRAR Tyler
013 HAMMOND Roger
014 HAUSSLER Heinrich
015 KLIER Andreas
017 RASCH Gabriel
018 VANMARCKE Sep
019 VAN SUMMEREN Johan

SKY PROCYCLING (SKY)
021 FLECHA GIANNONI Juan Antonio
022 ARVESEN Kurt-Asle
023 BARRY Michaël
024 HAYMAN Mathew
025 HUNT Jérémy
026 STANNARD Ian
027 THOMAS Geraint
028 WIGGINS Bradley

HTC – HIGHROAD (THR)
031 GOSS Matthew Harley
032 BAK Lars
033 BRAMMEIER Matt
034 CAVENDISH Mark
035 DEGENKOLB John
036 EISEL Bernhard
037 RASMUSSEN Alex
038 SMUKULIS Gatis

QUICK STEP CYCLING TEAM (QST)
041 BOONEN Tom
042 BANDIERA Marco
043 CHAVANEL Sylvain
044 CIOLEK Gerald
045 STAUFF Andreas
046 STEEGMANS Gert
047 VAN IMPE Kévin
048 VAN KEIRSBULCK Guillaume

OMEGA PHARMA – LOTTO (OLO)
051 GREIPEL André
052 DEBUSSCHERE Jens
053 HANSEN Adam
055 NEYENS Maarten
056 REYNES MIMO Vicente
057 ROELANDTS Jurgen
058 SIEBERG Marcel
060 BOUCHER David

BMC RACING TEAM (BMC)
061 BALLAN Alessandro
062 BURGHARDT Marcus
063 HINCAPIE George
064 KRISTOFF Alexander
065 QUINZIATO Manuel
066 SCHÄR Michael
068 ZAHNER Simon
070 MURPHY John

KATUSHA TEAM (KAT)
071 POZZATO Filippo
072 GUSEV Vladimir
073 HOSTE Leif
074 IGNATYEV Mikhail
075 IVANOV Serguei
076 KUCHYNSKI Aliaksandr
077 PAOLINI Luca
078 TRUSOV Nikolay

AG2R LA MONDIALE (ALM)
081 HINAULT Sébastien
082 ELMIGER Martin
083 GODDAERT Kristof
084 HOUANARD Steve
085 LEMARCHAND Romain
086 MINARD Sébastien
087 MONDORY Lloyd
088 RAVARD Anthony

VACANSOLEIL-DCM (VCD)
091 LEUKEMANS Bjorn
092 DE GENDT Thomas
093 DEVOLDER Stijn
094 GARDEYN Gorik
095 MOL Wouter
097 SELVAGGI Mirko
098 VEUCHELEN Frederik
099 BOZIC Borut

SAUR-SOJASUN (SAU)
101 COYOT Arnaud
102 CASPER Jimmy
103 ENGOULVENT Jimmy
104 LEMOINE Cyril
105 MARTIAS Rony
106 MATHEOU Romain
107 PAIANI Jean Lou
108 POULHIES Stéphane

RABOBANK CYCLING TEAM (RAB)
111 BOOM Lars
112 BOS Théo
113 FLENS Rick
114 LANGEVELD Sebastian
115 LEEZER Thomas
116 TJALLINGII Maarten
117 VAN WINDEN Dennis
118 WYNANTS Maarten

FDJ (FDJ)
121 GUESDON Frédéric
122 BONNAIRE Olivier
123 BONNET William
124 CHAINEL Steve
125 DELAGE Mickaël
126 HUTAROVICH Yauheni
127 LADAGNOUS Matthieu
128 ROLLIN Dominique

SKIL-SHIMANO (SKS)
131 VEELERS Tom
132 CURVERS Roy
133 DE BACKER Bert
134 DE KORT Koen
135 DOCKER Mitchell
136 KITTEL Marcel
137 KLUGE Roger
138 REIMER Martin

LIQUIGAS-CANNONDALE (LIQ)
141 SAGAN Peter
143 CIMOLAI Davide
144 GUARNIERI Jacopo
145 KING Edward
146 KOREN Kristjan
147 MARANGONI Alan
148 OSS Daniel

COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE (COF)
151 KEUKELEIRE Jens
152 DUQUE Leonardo
153 ISTA Kevin
154 LABBE Arnaud
155 PETIT Adrien
156 SARAMOTINS Aleksejs
157 SIJMENS Nico
158 ZINGLE Romain

LAMPRE – ISD (LAM)
161 BUTS Vitaliy
162 HONDO Danilo
163 KONDRUT Vitaliy
164 KRIVTSOV Dmytro
165 MALORI Adriano
166 RIGHI Daniele
168 SZEGHALMI Balint

SAXO BANK SUNGARD (SBS)
171 COOKE Baden
172 JORGENSEN Jonas
173 KLOSTERGAARD-LARSEN Kasper
174 LARSSON Gustav
175 MARYCZ Jaroslaw
177 ROBERTS Luke
178 TOSATTO Matteo
180 TANNER David

TEAM RADIOSHACK (RSH)
181 MC EWEN Robbie
182 BEPPU Fumiyuki
183 KING Benjamin
184 OLIVEIRA Nelson
185 RAST Gregory
186 ROSSELER Sébastien
187 SELANDER Bjorn
188 SERGENT Jesse

TEAM EUROPCAR (EUC)
191 PICHOT Alexandre
192 CHAVANEL Sébastien
193 CLAUDE Mathieu
194 GAUDIN Damien
195 GENE Yohann
196 HADDOU Saïd
197 TURGOT Sébastien
198 VEILLEUX David

MOVISTAR TEAM (MOV)
201 AMADOR Andrey
202 ERVITI Imanol
203 GUTIERREZ José Ivan
204 KONOVALOVAS Ignatas
205 OYARZUN Carlos
206 PASAMONTES Luis
207 PEREZ SANCHEZ Francisco
208 ROJAS Jose Joaquin

PRO TEAM ASTANA (AST)
211 DAVIS Allan
212 CLARKE Simon
213 GOUROV Maxim
214 IGLINSKIY Valentin
216 LORENZETTO Mirco
217 STANGELJ Gorazd
218 VAITKUS Tomas

EUSKALTEL – EUSKADI (EUS)
221 ARAMENDIA Javier
222 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
223 CAZAUX Pierre
224 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
225 IZAGIRRE INSAUSTI Ion
226 MINGUEZ Miguel
227 PEREZ LEZAUN Alan
228 SESMA Daniel

TEAM NETAPP (APP)
231 BAER Michael
232 BARTA Jan
233 BAUMANN Eric
234 COZZA Steven
235 GOTTFRIED Alexander
236 RETSCHKE Robert
237 SCHILLINGER Andreas
238 SEUBERT Timon

BRETAGNE – SCHULLER (BSC)
241 LE BON Johan
242 BONSERGENT Stephane
243 DELPECH Jean Luc
244 DION Renaud
245 DURET Sebastien
246 HALLEGUEN Mathieu
247 MALACARNE Gaël
248 VACHON Florian

Advertenties

Een reactie plaatsen

Opgeslagen onder Parijs-Roubaix

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s