Definitieve deelnemerslijst Tour de France 2010

door René Schrier

Gisteren had ik al de voorlopige deelnemerslijst van de teams die zaterdag in Rotterdam aan de Ronde van Frankrijk begonnen. Dit is de definitieve lijst met dank aan Wielerland:

GADRET, John Ag2R – La Mondiale

RIBLON, Christophe Ag2R – La Mondiale

ROCHE, Nicolas Ag2R – La Mondiale

BOUET, Maxime Ag2R – La Mondiale

CHAMPION, Dimitri Ag2R – La Mondiale

ELMIGER, Martin Ag2R – La Mondiale

MONDORY, Lloyd Ag2R – La Mondiale

LELAY, David Ag2R – La Mondiale

NOCENTINI, Rinaldo Ag2R – La Mondiale

CONTADOR VELASCO, Alberto Team Astana

VINOKOUROV, Alexandre Team Astana

FUENTE RASILLA, David De La Team Astana

NAVARRO GARCIA, Daniel Team Astana

IGLINSKIY, Maxim Team Astana

NOVAL, Benjamin Gonzalez Team Astana

TIRALONGO, Paolo Team Astana

GRIVKO, Andriy Team Astana

HERNÁNDEZ BLAZQUEZ, Jesús Team Astana

SANCHEZ GIL, Luis Leon Caisse d’Epargne

GUTIERREZ PALACIOS, José Ivan Caisse d’Epargne

ROJAS GIL, Jose Joaquin Caisse d’Epargne

ERVITI OLLO, Imanol Caisse d’Epargne

KIRYIENKA, Vasil Caisse d’Epargne

MOREAU, Christophe Caisse d’Epargne

PLAZA MOLINA, Ruben Caisse d’Epargne

PERGET, Mathieu Caisse d’Epargne

FARIA DA COSTA, Rui Alberto Caisse d’Epargne

SANCHEZ GONZALEZ, Samuel Euskaltel – Euskadi

MARTINEZ DE ESTEBAN, Egoi Euskaltel – Euskadi

PEREZ MORENO, Ruben Euskaltel – Euskadi

VERDUGO MARCOTEGUI, Gorka Euskaltel – Euskadi

TXURRUKA, Amets Euskaltel – Euskadi

OROZ UGALDE, Juan José Euskaltel – Euskadi

PEREZ, Alan Lezaun Euskaltel – Euskadi

ISASI FLORES, Inaki Euskaltel – Euskadi

VELASCO MURILLO, Ivan Euskaltel – Euskadi

GREGORIO, Rémy Di Française des Jeux

CASAR, Sandy Française des Jeux

MEVEL, Christophe Le Française des Jeux

GESLIN, Anthony Française des Jeux

LADAGNOUS, Matthieu Française des Jeux

ROUX, Anthony Française des Jeux

ROY, Jérémy Française des Jeux

VAUGRENARD, Benoit Française des Jeux

SULZBERGER, Wesley Française des Jeux

EIBEGGER, Markus Footon-Servetto

FELLINE, Fabio Footon-Servetto

PEREZ ARRIETA, Aitor Footon-Servetto

CARDOSO, Manuel Antonio Leal Footon-Servetto

CAPECCHI, Eros Footon-Servetto

VALLS FERRI, Rafael Footon-Servetto

MAYOZ ECHEVERRIA, Iban Footon-Servetto

BENITEZ, José Alberto Roman Footon-Servetto

DURAN, Arkaitz Aroca Footon-Servetto

VANDEVELDE, Christian Garmin-Transitions

MILLAR, David Garmin-Transitions

FARRAR, Tyler Garmin-Transitions

DEAN, Julian Garmin-Transitions

ZABRISKIE, David Garmin-Transitions

HESJEDAL, Ryder Garmin-Transitions

HUNTER, Robert Garmin-Transitions

MAASKANT, Martijn Garmin-Transitions

SUMMEREN, Johan van Garmin-Transitions

MCEWEN, Robbie Katusha

RODRIGUEZ OLIVER, Joaquin Katusha

KARPETS, Vladimir Katusha

IVANOV, Serguei Katusha

BRUTT, Pavel Katusha

KOLOBNEV, Alexandr Katusha

VANDENBERGH, Stijn Katusha

VORGANOV, Eduard Katusha

PLIUSCHIN, Alexandr Katusha

CUNEGO, Damiano Lampre – Farnese Vini

BOLE, Grega Lampre – Farnese Vini

PETACCHI, Alessandro Lampre – Farnese Vini

SPILAK, Simon Lampre – Farnese Vini

DALTO, Mauro Da Lampre – Farnese Vini

GAVAZZI, Francesco Lampre – Farnese Vini

HONDO, Danilo Lampre – Farnese Vini

LORENZETTO, Mirco Lampre – Farnese Vini

MALORI, Adriano Lampre – Farnese Vini

BASSO, Ivan Liquigas-Diomo

KREUZIGER, Roman Liquigas-Diomo

SZMYD, Sylvester Liquigas-Diomo

BELLOTTI, Francesco Liquigas-Diomo

KOREN, Kristjan Liquigas-Diomo

KUSCHYNSKI, Aleksandr Liquigas-Diomo

OSS, Daniel Liquigas-Diomo

QUINZIATO, Manuel Liquigas-Diomo

VANDBORG, Brian Liquigas-Diomo

BROECK, Jurgen Van Den Omega Pharma-Lotto

ROELANDTS, Jurgen Omega Pharma-Lotto

GREEF, Francis De Omega Pharma-Lotto

AERTS, Mario Omega Pharma-Lotto

DELAGE, Mickaël Omega Pharma-Lotto

MORENO FERNANDÉZ, Daniel Omega Pharma-Lotto

LANG, Sebastian Omega Pharma-Lotto

LLOYD, Matthew Omega Pharma-Lotto

WEGELIUS, Charles Omega Pharma-Lotto

REDA, Francesco Quickstep – Innergetic

BARREDO, Carlos Quickstep – Innergetic

CHAVANEL, Sylvain Quickstep – Innergetic

DEVENYNS, Dries Quickstep – Innergetic

SEELDRAEYERS, Kevin Quickstep – Innergetic

WYNANTS, Maarten Quickstep – Innergetic

WEERT, Kevin De Quickstep – Innergetic

WALLE, Jurgen van de Quickstep – Innergetic

PINEAU, Jérome Quickstep – Innergetic

109 GESINK, Robert Rabobank ProTeam

110 MENCHOV, Denis Rabobank ProTeam

111 GARATE, Juan Manuel Rabobank ProTeam

112 FREIRE, Oscar Gomez Rabobank ProTeam

113 BOOM, Lars Rabobank ProTeam

114 TANKINK, Bram Rabobank ProTeam

115 MOERENHOUT, Koos Rabobank ProTeam

116 TJALLINGII, Maarten Rabobank ProTeam

117 NIERMANN, Grischa Rabobank ProTeam

CAVENDISH, Mark Team HTC – Columbia

EISEL, Bernhard Team HTC – Columbia

RENSHAW, Mark Team HTC – Columbia

MARTIN, Tony Team HTC – Columbia

MONFORT, Maxime Team HTC – Columbia

SIUTSOU, Kanstantsin Team HTC – Columbia

HANSEN, Adam Team HTC – Columbia

GRABSCH, Bert Team HTC – Columbia

ROGERS, Michael Team HTC – Columbia

GERDEMANN, Linus Team Milram

CIOLEK, Gerald Team Milram

KNEES, Christian Team Milram

FROHLINGER, Johannes Team Milram

TERPSTRA, Niki Team Milram

ROHREGGER, Thomas Team Milram

WEGMANN, Fabian Team Milram

KLUGE, Roger Team Milram

ROBERTS, Luke Team Milram

ARMSTRONG, Lance Team Radioshack

KLODEN, Andreas Team Radioshack

LEIPHEIMER, Levi Team Radioshack

HORNER, Chris Team Radioshack

BRAJKOVIC, Janez Team Radioshack

PAULINHO, Sergio Miguel Moreira Team Radioshack

POPOVYCH, Yaroslav Team Radioshack

RAST, Gregory Team Radioshack

MURAVYEV, Dmitriy Team Radioshack

SCHLECK, Andy Team Saxobank

SCHLECK, Frank Team Saxobank

CANCELLARA, Fabian Team Saxobank

GRADY, Stuart O’ Team Saxobank

SÖRENSEN, Nicki Team Saxobank

VOIGT, Jens Team Saxobank

SORENSEN, Chris Anker Team Saxobank

FUGLSANG, Jakob Team Saxobank

BRESCHEL, Matti Team Saxobank

HAGEN, Edvald Boasson Team Sky

CUMMINGS, Steven Team Sky

WIGGINS, Bradley Team Sky

LÖFKVIST, Thomas Team Sky

PAUWELS, Serge Team Sky

THOMAS, Geraint Team Sky

BARRY, Michael Team Sky

GERRANS, Simon Team Sky

FLECHA, Juan Antonio Team Sky

VOECKLER, Thomas Bbox Bouygues Telecom

FEDRIGO, Pierrick Bbox Bouygues Telecom

VOGONDY, Nicolas Bbox Bouygues Telecom

ROLLAND, Pierre Bbox Bouygues Telecom

CHARTEAU, Anthony Bbox Bouygues Telecom

GAUTIER, Cyril Bbox Bouygues Telecom

ARASHIRO, Yukiya Bbox Bouygues Telecom

SPRICK, Matthieu Bbox Bouygues Telecom

TURGOT, Sébastien Bbox Bouygues Telecom

EVANS, Cadel BMC Racing Team

KROON, Karsten BMC Racing Team

HINCAPIE, George BMC Racing Team

BURGHARDT, Marcus BMC Racing Team

BALLAN, Alessandro BMC Racing Team

BOOKWALTER, Brent BMC Racing Team

FRANK, Mathias BMC Racing Team

MORABITO, Steve BMC Racing Team

SANTAMBROGIO, Mauro BMC Racing Team

FLORENCIO, Xavier Cervelo Test Team

SASTRE, Carlos Cervelo Test Team

LANCASTER, Brett Cervelo Test Team

KONOVALOVAS, Ignatas Cervelo Test Team

LLOYD, Daniel Cervelo Test Team

GUSTOV, Volodymyr Cervelo Test Team

KLIER, Andreas Cervelo Test Team

HUSHOVD, Thor Cervelo Test Team

HUNT, Jeremy Cervelo Test Team

AUGE, Stéphane Cofidis

FARES, Julien El Cofidis

DUMOULIN, Samuel Cofidis

PAURIOL, Rémi Cofidis

TAARAMÄE, Rein Cofidis

MOINARD, Amaël Cofidis

MINARD, Sébastien Cofidis

KERN, Christophe Cofidis

MONIER, Damien Cofidis

Advertenties

Een reactie plaatsen

Opgeslagen onder Tour de France, Tourstart in Rotterdam

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s